Szamba betonowe Międzyrzecz

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy dołożyć również cenę opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Międzyrzecz

Szambo betonowe Międzyrzecz

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was również prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Taki pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania kwiatów w czasie suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie kostki albo samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.