Szamba betonowe Nowogród Bobrzański

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Nowogród Bobrzański

Producent szamb ceny Nowogród Bobrzański

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.