Szamba betonowe Ośno Lubuskie

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy element świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy doliczyć jeszcze cenę opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Ośno Lubuskie

Szambo betonowe Ośno Lubuskie

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład mycie chodnika lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.