Szamba betonowe Rzepin

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę oraz montażem. Mamy swoją flotę, toteż realizacja prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Rzepin

Producent szamb ceny Rzepin

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.