Szamba betonowe Skwierzyna

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Skwierzyna

Producent szamb ceny Skwierzyna

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.