Szamba betonowe Sława

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz montażem. Mamy swoją flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Sława

Producent szamb ceny Sława

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.