Szamba betonowe Słubice

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i instalacją. Posiadamy swoją flotę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Słubice

Producent szamb ceny Słubice

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.