Szamba betonowe Sulechów

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo i instalacją. Posiadamy swoją koparkę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Sulechów

Producent szamb ceny Sulechów

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.