Szamba betonowe Sulęcin

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy swoją flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Sulęcin

Producent szamb ceny Sulęcin

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.