Szamba betonowe Szlichtyngowa

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Szlichtyngowa

Szambo betonowe Szlichtyngowa

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania kwiatów podczas upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.