Szamba betonowe Szprotawa

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo i instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z pracami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Szprotawa

Producent szamb ceny Szprotawa

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.