Szamba betonowe Torzym

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba doliczyć również cenę eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Torzym

Szambo betonowe Torzym

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania roślin podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.