Szamba betonowe Witnica

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo i instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Witnica

Producent szamb ceny Witnica

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.