Szamba betonowe Wschowa

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, robieniem dołów pod szambo oraz instalacją. Mamy swoją flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Wschowa

Producent szamb ceny Wschowa

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.