Szamba betonowe Żagań

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz montażem. Mamy swoją flotę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Żagań

Producent szamb ceny Żagań

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.