Szamba betonowe Żarów

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od najlepszych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Żarów

Szambo betonowe Żarów

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli plastikowe. Taki pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania kwiatów w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.