Szamba betonowe Alwernia

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy produkty od najlepszych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba dołożyć również cenę eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Alwernia

Szambo betonowe Alwernia

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.