Szamba betonowe Andrychów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo i instalacją. Posiadamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Andrychów

Producent szamb ceny Andrychów

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.