Szamba betonowe Biecz

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy materiały od najlepszych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy doliczyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Biecz

Szambo betonowe Biecz

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.