Szamba betonowe Bobowa

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo i instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Bobowa

Producent szamb ceny Bobowa

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.