Szamba betonowe Bochnia

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Bochnia

Szambo betonowe Bochnia

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie kostki lub auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.