Szamba betonowe Brzesko

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo i instalacją. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Brzesko

Producent szamb ceny Brzesko

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.