Szamba betonowe Brzeszcze

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, robieniem dołów pod szambo oraz montażem. Posiadamy własną koparkę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Brzeszcze

Producent szamb ceny Brzeszcze

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.