Szamba betonowe Bukowno

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny element świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy doliczyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Bukowno

Szambo betonowe Bukowno

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was również zbiorniki o niezwykłych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.