Szamba betonowe Chełmek

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Mamy swoją flotę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Chełmek

Producent szamb ceny Chełmek

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.