Szamba betonowe Ciężkowice

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie prac montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Ciężkowice

Producent szamb ceny Ciężkowice

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.