Szamba betonowe Czchów

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy własną flotę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Czchów

Producent szamb ceny Czchów

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.