Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Szambo betonowe Dąbrowa Tarnowska

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.