Szamba betonowe Dobczyce

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy dołożyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Dobczyce

Szambo betonowe Dobczyce

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Taki pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i używać ją do nawadniania warzyw podczas suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie kostki albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.