Szamba betonowe Gorlice

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, robieniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Gorlice

Producent szamb ceny Gorlice

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.