Szamba betonowe Grybów

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od sprawdzonych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny czynnik świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba dołożyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Grybów

Szambo betonowe Grybów

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Dobry pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.