Szamba betonowe Jordanów

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba dołożyć również cenę eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Jordanów

Szambo betonowe Jordanów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, specjalnie dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to korzystna inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Można zamówić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.