Szamba betonowe Kalwaria Zebrzydowska

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, robieniem dołów pod komorę oraz montażem. Mamy swoją flotę, toteż wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego też naszym klientom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kalwaria Zebrzydowska

Producent szamb ceny Kalwaria Zebrzydowska

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.