Szamba betonowe Kęty

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją koparkę, toteż realizacja prac montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kęty

Producent szamb ceny Kęty

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.