Szamba betonowe Krynica-Zdrój

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba doliczyć również koszty opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Krynica-Zdrój

Szambo betonowe Krynica-Zdrój

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to korzystna inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.