Szamba betonowe Krzeszowice

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy surowce od sprawdzonych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Krzeszowice

Szambo betonowe Krzeszowice

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw podczas suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie podjaszdu lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.