Szamba betonowe Libiąż

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Posiadamy własną koparkę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Libiąż

Producent szamb ceny Libiąż

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.