Szamba betonowe Limanowa

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy produkty od najlepszych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Limanowa

Szambo betonowe Limanowa

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie podjaszdu lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.