Szamba betonowe Maków Podhalański

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy własną koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Maków Podhalański

Producent szamb ceny Maków Podhalański

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.