Szamba betonowe Miechów

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem dołów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Miechów

Producent szamb ceny Miechów

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.