Szamba betonowe Mszana Dolna

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny czynnik mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Mszana Dolna

Szambo betonowe Mszana Dolna

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów podczas upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.