Szamba betonowe Muszyna

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę i instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom polecamy pełne prace związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Muszyna

Producent szamb ceny Muszyna

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.