Szamba betonowe Myślenice

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim klientom proponujemy pełne prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Myślenice

Producent szamb ceny Myślenice

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.