Szamba betonowe Niepołomice

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, robieniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Niepołomice

Producent szamb ceny Niepołomice

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.