Szamba betonowe Nowe Brzesko

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Nowe Brzesko

Producent szamb ceny Nowe Brzesko

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.