Szamba betonowe Nowy Targ

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba dołożyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Nowy Targ

Szambo betonowe Nowy Targ

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania roślin podczas suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.