Szamba betonowe Nowy Wiśnicz

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba doliczyć również koszty eksploatacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Nowy Wiśnicz

Szambo betonowe Nowy Wiśnicz

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie chodnika albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.