Szamba betonowe Piwniczna-Zdrój

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę i instalacją. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego też swoim klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Piwniczna-Zdrój

Producent szamb ceny Piwniczna-Zdrój

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.