Szamba betonowe Proszowice

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Proszowice

Producent szamb ceny Proszowice

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.