Szamba betonowe Rabka-Zdrój

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną koparkę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Rabka-Zdrój

Producent szamb ceny Rabka-Zdrój

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.